KONST / Litografier / Färglitografi 12533465
nr 1253 3465
Anders Österlin
(1926-2011), Sverige
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 162/330. Motivet: 43x56 cm
Anders Österlin, svensk bildkonstnär född 1926, död 2011.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2019
kl 19:06:21
4/5 18:12:52
Anders Österlin
Läs mer om Anders Österlin